ROUTER MOBILNY, MODEM 4G LTE TL-M7350 Wi-Fi 300Mb/s TP-LINK
A szimbólum: TL-M7350
A rendelkezésre álló: 3 PC-k.
Ár: 485.25
Ár: 485.25
```html ```
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
Az ingyenes szállítási hiányoznak -,--
Összeg NET 0,00 zł
Összeg Bruttó 0,00 zł
Az ár tartalmazza a kedvezményeket
A szimbólum: TL-M7350
A rendelkezésre álló: 3 PC-k.
Ár: 485.25
Ár: 485.25
Przenośny hotspot LTE
TL-M7350 obsługuje najnowszą generację połączeń 4G FDD-LTE, dzięki czemu zapewnia bezproblemowe połączenie z Internetem w większości krajów i regionów
Urządzenie umożliwia łatwe udostępnianie połączenia sieciowego do 10 urządzeń jednocześnie
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz |
| Typ anteny: | 1 x WiFi - Antena wewnętrzna , 1 x 4G LTE - Antena wewnętrzna |
| Standardy: | IEEE 802.11 b/g/n, 4G LTE, 3G DC-HSPA+/HSPA/UMTS, 2G EDGE/GPRS/GSM |
| Prędkość transmisji: |
|
| Typ sieci: |
|
| Porty LAN: | ![]() |
| Porty: |
|
| Czułość odbiornika: |
|
| Moc nadajnika: | < 20 dBm |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: |
|
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 35 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % (bez kondensacji) |
| Waga: | 0.12 kg |
| Wymiary: | 106 x 66 x 16 mm |
| Producent / Marka: | TP-LINK |
| Gwarancja: | 3 lata |
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
